Факт-новини: оперативні сюжети

Чергове послаблення карантинних заходів у Чернігові

Featured Video Play Icon

Міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження про послаблення протиепідемічних заходів у Чернігові. Його коментує заступник мера Олександр Ломако, на котрого покладено контроль за виконанням цього розпорядження.
Так, з 1 червня  відкриваються дитячі садочки, музичні та художні школи, фітнес-центри та інші заклади. З 10 червня відкривають двері ресторани, розпочинаються культурні заходи за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв.метрах площі приміщення, де проводиться захід.

Таке пом’якшення, каже Олександр Ломако, пов’язане з постановою Кабміну, яка дозволяє містам вводити адаптивний карантин. Це можливо, якщо кількість хворих не перевищує 12 осіб на сто тисяч населення. В Чернігові цей показник становить 3,5. Друга умова – завантаженість ліжок в інфекційному відділенні до 50%. В Чернігівській мііській лікарні №2 на лікуванні перебувають дев’ятеро пацієнтів з КОВІД-19. Охоплення тестування – понад 12 осіб на 100 тисяч – третя умова. В Чернігові 125 на 100 тисяч .
Тож потрібно дотримуватися всіх заходів безпеки аби адаптивний карантин тривав якомога довше.

Таке пом’якшення, каже Олександр Ломако, пов’язане з постановою Кабміну, яка дозволяє містам вводити адаптивний карантин. Це можливо, якщо кількість хворих не перевищує 12 осіб на сто тисяч населення. В Чернігові цей показник становить 3,5. Друга умова – завантаженість ліжок в інфекційному відділенні до 50%. В Чернігівській міській лікарні №2 на лікуванні перебувають дев’ятеро пацієнтів з КОВІД-19. Охоплення тестування – понад 12 осіб на 100 тисяч – третя умова. В Чернігові 125 на 100 тисяч .Ми відповідаємо всім критеріям, тому підписано розпорядження. Це розпорядження може бути переглянуто у разі зміни
епідеміологічної ситуації в Чернігівській області та встановлення/скасування
протиепідемічних заходів Кабінетом Міністрів України. Тож потрібно дотримуватися всіх заходів безпеки, аби адаптивний карантин тривав якомога довше.

Comment here