НовиниФакт-новини: оперативні сюжети

Баскетбольне протистояння

Featured Video Play Icon

6 грудня завершився четвертий тур першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд 2020-2021 років. У Чернігівському баскетбольному залі зійшлися команди “Чернігів-ШВСМ”, та “Коростень”.

Чотири чверті по 10 хвилин та двохвилинні проміжки часу між ними. Між чвертями 15-хвилинна велика перерва. 5 гравців на полі та 7 на заміну, вікова категорія  від 16 до 35 років.

Під час пандемії подібні заходи проходять без глядачів, піклуються про дотримання всіх санітарних норм: проводиться перевірка стану здоров’я спортсменів, вимірювання температури всіх присутніх, дезинфекція  під час великої перерви. Змагання  тривали 2 дні. Господарі поступилися команді БК “Коростень” 5 грудня з рахунком 80-87, 6-го – 61-83.