Перекриття руху автотранспорту по вулиці Любецькій продовжать. Таке рішення ухвалили на виконавчому комітеті Чернігівської міської ради 3 листопада. Нагадаємо, там тривають роботи з реконструкції водогону. Таким чином, ділянка від вулиці Івана Мазепи до В’ячеслава Чорновола та від В’ячеслава Чорновола до Ріпкінської буде перекрита до 27-го листопада 2023-го року. Від вулиці Ріпкінської до Широкої роботи триватимуть аж до 15-го грудня.
У Чернігові продовжили перекриття вулиці Любецької
03.11.20230

Related tags :
Перекриття руху
Схожі новини:
07.03.20230
На автодорозі Київ-Вишгород-Десна-Чернігів закривають міст: схема об’їзду
На дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів (км 29+110) у Вишгородському районі в Київській області закривається рух мостом через канал біля села Осещина.
Про це повідомляє Служба автодоріг
Read More
04.11.20220
Зміна руху тролейбусів у Чернігові
У зв’язку з перекриттям перехрестя вулиць Гетьмана Полуботка-Тарновського з 3 листопада тролейбуси рухаються у напрямку центру міста по проспекту Перемоги.
Read More
02.11.20220
У Чернігові на один день змінять рух тролейбуси
Починаючи з четверга 3 листопада "Чернігівводоканал" проводитиме ремонт водопроводу на вулиці Полуботка біля будинку №19. Через це на один день буде змінено рух електротранспорту. Тролейбуси на маршр
Read More