Боєць з позивним “Лісник” пішов добровольцем, адже вирішив, що його багаторічний досвід роботи у лісових господарствах буде корисним у ЗСУ. Серед побратимів за ним закріпилося прізвисько “Щасливчик” після авіаудару по лижній базі. “Зі мною нічого не може статися, адже за мене стільки жінок молиться!” Лісник, як і інші бійці ЗСУ впевнений у перемозі і втому, що скоро в Україні буде мир!
Вижив після авіаудару на лижній базі: боєць «Лісник» розповів про оборону Чернігова
24.06.20220
Схожі новини:
30.06.20230
Майже 40 вибухів: минулої доби росіяни обстріляли чотири громади Чернігівщини
Минулої доби російські війська продовжили обстрілювати прикордоння Чернігівщини. Під ворожим вогнем опинилися Семенівська, Новгород-Сіверська, Городнянська та Сновська громади.
Про це повідомляє П
Read More
27.07.20220
Нічна ДТП у Чернігові: водій збив дорожній знак і намагався втекти
Вночі, 27 липня, на вулиці Попова сталася дорожньо-транспортна пригода — автомобіль Ford Fiesta наїхав на дорожній знак "Пішохідний перехід". Водій намагався залишити місце пригоди, повідомляють у па
Read More
14.09.20220
Чернігівщина провела в останню путь загиблого воїна-героя Артема Григоренка
Сьогодні Чернігівщина попрощалася з земляком - старшим солдатом Артемом Григоренко, який поліг у бою за свободу та Незалежність України.
Читайте також: Загинули за Україну: Чернігівщина попрощала
Read More

