Співробітники одного з ресторанів з перших днів облоги Чернігова готували комплексні обіди для захисників. «У нас усіх з’явився цей адреналін, відчуття, що ти допомагаєш і робиш корисну справу. Щодня готуємо 100-110 комплексних обідів для воїнів», – розповідає волонтерка, керуюча рестораном Олена Дятел. Як під обстрілами, без світла, води та газу вдавалося приготувати найсмачніші страви, дивіться у сюжеті.
Із рестораторів – у волонтери: історія чернігівських кухарів
24.06.20220
Схожі новини:
28.03.20230
Псевдобанкір виманив у чернігівки понад 46 тисяч гривень
Повірила «співробітнику банку» і втратила всі заощадження. Шахраї ошукали мешканку Чернігова.
Як повідомили у поліції області, до правоохоронців звернулась 47-річна чернігівка та повідомила, що їй
Read More
23.12.20220
З артилерії та мінометів: окупанти вчергове обстріляли територію Чернігівщини
За минулу добу російські окупанти 6 разів обстрілювали прикордонні села Чернігівщини. Обстріли припали на Семенівську та Новгород-Сіверську громади.
Про це повідомляє Держприкордонслужба України.
Read More
05.11.20210
На Чернігівщині врятували рибалку, який заблукав в акваторії Дніпра
4 листопада о 23:30 до Служби порятунку "101" у м. Чернігів надійшло повідомлення про те, що в акваторії річки Дніпро, поблизу с. Косачівка Чернігівського району, рибалка потребує допомоги. Як з`ясув
Read More

