1 лютого на 13 сесії Чернігівської районної ради 8 скликання депутати, шляхом таємного голосування, головою ради обрали Тетяну Кузнецову-Молодчую. За її кандидатуру проголосували всі 40 депутатів. Микола Силенко достроково склав повноваження голови ради без припинення депутатства.
Чернігівська районна рада з новою очільницею
02.02.20220

Схожі новини:
13.07.20230
Актуально – статус дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій
Отримати цей статус можуть всі діти Чернігова, які станом на 24 лютого 2022 року офіційно проживали в місті. Які документи потрібні для отримання статусу і куди їх подавати?
Read More
02.08.20240
Прогноз погоди на вихідні 3–4 серпня: дощі та грози по всій Україні
За даними Sinoptik.ua, погода на вихідних у більшості областей буде похмурою, а в неділю парасольки стануть у пригоді всім жителям країни.
Погода в суботу 3 серпня
У суботу негода накриє усю Ук
Read More
10.06.20240
Актуально – Про довіру місцевому самоврядуванню
«Нас оцінюють люди і їхнє сприйняття це головна на справді оцінка. Вона суб’єктивна, але вона дуже важлива, чи ми правильно робимо, чи правильно рухаємося. Якщо взяти Чернігів, результати ми бачимо п
Read More