21 робочий і 10 вихідних днів матимуть чернігівці, як і всі українці, в останній місяць літа. Чотири вихідних поспіль з 21 по 24 серпня отримають до Дня незалежності. Цього року свято припадає на вівторок. Тому робочий день у понеділок, 23 серпня, згідно з розпорядженням Кабміну, перенесено на суботу 28 серпня. Окрім того, неробочими будуть суботи та неділі. Окрім 1 серпня, це 7 – 8-го, 14 – 15-го і 29-го серпня.
Додаткові вихідні чекають на чернігівців у серпні
02.08.20210
Схожі новини:
02.10.20200
Боксерські перемоги
Кращий результат показали боксери збірної
Чернігівської області на Кубку України з боксу.
Наша команда
посіла2
місце в загальному заліку по Україні. З цього приводу
2 жовтня відбулась
Read More
19.04.20240
Найближчої ночі на Чернігівщині очікуються заморозки
Вночі 20 квітня по Чернігову та області очікуються заморозки на поверхні ґрунту та місцями в повітрі інтенсивністю 0-3º (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).
Про це повідомили у Чернігівському
Read More
01.08.20220
В озері Козелецької громади потонув житель Київської області
Із озера “Стибин”, що біля с. Озерне Чернігівського району Козелецької ТГ увечері, 30 липня, підняли на поверхню з води тіло 42-річного мешканця смт Калита Київської області.
Читайте також: На
Read More

