«Я дуже прошу відповідально віднестися до щеплення від коронавірусу. Придивиться до статистики смертності. Це важливий показник по будь—яким захворюванням. До вакцинації Велика Британія виходила на показник – до 5% смертності. Сьогодні смертність там значно менше 1%. Тобто люди хворіють, але симптоматика не так яскраво виражена і хвороба проходить на багато легше», – зазначає міський голова Владислав Атрошенко.
Актуально – Про вакцинацію в Чернігові
27.07.20210

Схожі новини:
20.03.20200
Карантин у Чернігові: у місті курсуватимуть автомобілі з гучномовцями
У Чернігові курсуватимуть спеціальні автомобілі із гучномовцями для інформування людей про необхідність дотримуватися умов карантину. Про це повідомляє УДСНС у Чернігівській області.
З автомобілів
Read More
09.02.20210
Перший день потужного снігопаду у Чернігові
Хуртовина та морози не припиняються ще з ночі. Через негоду
жителі міста з самого ранку мали труднощі з транспортом через замети на
дорогах. Багато хто нарікає на комунальників і перевізників, де
Read More
05.09.20190
Дитячий колектив із Чернігівщини потрапив у ДТП
Учора ввечері на трасі Київ-Чоп, Близько 21.00 між селами Банюнин та Дідилів Кам’янка-Бузького району сталася аварія, у якій загинула одна людина.Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції Л
Read More