Закінчилося загальноміське голосування-2020 за проекти бюджету участі в Чернігові, яке тривало до 4 жовтня включно. Участь у ньому взяли понад 23 тисячі чернігівців, кожен з яких міг підтримати своїми голосами до 6 проєктів.
Закінчилося голосування за проекти бюджету участі
05.10.20200
Схожі новини:
12.06.20230
Намагався втекти від патрульних: у Чернігові зупинили водія «під кайфом»
Вихідними екіпажі патрульної поліції отримали інформацію, що вулицями Чернігова рухається автомобіль Skoda Octavia, водій якого порушує ПДР.
Як повідомили у патрульній поліції, один з екіпажів вия
Read More
03.11.20220
Матеріальну допомогу від міста отримають ще 39 власників пошкоджених будинків
У Чернігові продовжують підтримувати власників приватних житлових будинків, які були пошкоджені під час активних бойових дій. Ще 39 мешканців міста отримають матеріальну допомогу. Виконком міської ра
Read More
26.07.20220
Кирпоноса – на Княжу, Гагаріна – на Тероборони: у Чернігові готуються перейменувати 18 вулиць
Вулицю Гомельську пропонують перейменувати на Січових Стрільців, Декабристів - на Чорториївський Яр, Кирпоноса - на Княжу, Серьожнікова - на Борисоглібську. У Чернігові хочуть перейменувати перші 18
Read More

