15 серпня чернігівський рибоохоронний патруль викрив браконьєрів, що незаконно виловили забороненими знаряддями лову 129 раків. Зловмисникам загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 серпня по 10 вересня включно діє заборона на вилов раків.
Наловили раків браконьєри
17.08.20200

Схожі новини:
25.09.20240
На Чернігівщині простилися з двома полеглими Захисниками
Чернігівщина втратила ще двох Героїв. 25 вересня у Чернігові та Бобровиці провели в останню путь молодших сержантів Вадима Кобзаря та Тимофія Овчінка.
Про це повідомили у Чернігівському обласному
Read More
09.03.20210
Чернігівців попереджають про вірогідність третьої хвилі COVID-19
За останній тиждень до регіонів, які відносяться до червоної зони, приєдналася і Закарпатська область. Тобто наразі 4 області перебувають у цій зоні: Житомирська, Івано-Франківська, Чернівецька і Зак
Read More
16.09.20240
Обстріли Чернігівщини: за минулий тиждень росіяни скинули на прикордоння 24 КАБи
Протягом доби 15 вересня російські окупанти обстріляли села у трьох прикордонних громадах Чернігівщини. Вогонь вели з міномета, ствольної артилерії, атакували дронами та скидали вибухівку з безпілот
Read More