У зв’язку з проведенням ремонтних робіт, у Чернігові змінився ряд маршрутів громадського транспорту. Нагадаємо, з 10 по 14 серпня перекрито вулицю Героїв Чорнобиля, тому автобуси №21 і 26 об’їжджають її вулицями Котляревського, Гончою та Київською. А тролейбуси №10 і 11 на цей період, взагалі, припинили рух. Найближчими днями тут укладатимуть верхній шар асфальту – це фінальна стадія капітального ремонту, який розпочався на вулиці Героїв Чорнобиля ще торік. Також з 10 по 17 серпня змінився маршрут руху автобусів №30 і 33, вони об’їзджатимуть перекриту ділянку на перетині Кільцевої та Єфремова.
Маршрути громадського транспорту у Чернігові міняються
10.08.20200
Схожі новини:
09.03.20210
Флешмоб від поліцейських до 8 березня
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час патрулювання ввіреної території 8 березня влаштували флешмоб. Повідомляє Поліція Чернігівської області. Екіпажі груп реагування
Read More
11.10.20220
З мінометів, САУ та РСЗВ: росіяни 4 рази обстріляли прикордоння Чернігівщини
Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини. 11 жовтня під вогнем російських окупантів опинилися Новгород-Сіверська та Городнянська громади. Про це повідомляє Оперативне командування “Півні
Read More
01.06.20210
Вакцинація від Covid-19 на Чернігівщині: за добу щепили 721 людину
За минулу добу в Чернігівській області вакциною CoronaVac щеплено 721 особу: 699 перша доза + 22 друга доза (маломобільні групи, їх опікуни, критично важливі структури, ПЕК).
Про це інформує Черні
Read More

