Факт-новини: оперативні сюжети

Проблеми Кукушанки та вдавлені зупинки

Featured Video Play Icon

Чернігівський міський голова днями зустрічався з головами вуличних комітетів. Про це він розповів на розширеній ранковій нараді у вівторок. Найболючіша проблема мікрорайону “Кукушанка” – дорога, яка має значний уклін і під час дощів сильно розмивається. Тож потрібні грейдування і підсипка асфальтною крихтою або щебнем, вважають місцеві жителі. Керманич міста разом з начальником управління ЖКГ проаналізували ситуацію, виїхавши на місце

-Там в окремих випадках є досить круті заїзди, і будь-яка підсипка швидко змивається. Це будуть даремно викинуті гроші. Тому там можна робити тільки повноцінну дорогу. За наявності коштів.

Владислав Атрошенко зауважив, що зараз більш нагальним стає питання перегляду карантинних обмежень і перезапуску малого, середнього та великого бізнесу. Адже шкода, завдана карантином економіці, вже призвела і продовжує призводити до великого скорочення надходжень у бюджети всіх рівнів, у тому числі й міського. Тож, як не дивно це звучить, питання дороги на Кукушанці опосередковано пов’язане і з динамікою COVID-19.

Окрім цього, вуличкоми просили зробити пішохідний перехід по вулиці 1 Травня біля магазину ” Олександрівський” . Владислав Атрошенко доручив головному комунальнику міста Ярославу Куцу вивчити це питання. Адже у 2016 році, з урахуванням висновку патрульної поліції, відповідь була негативною. Та з тих пір мікрарайон Олександрівка почав розвиватися, а тому дане прохання переглянуть ще раз. Керманич міста також озвучив свої претензії до встановлення деяких зупинкових комплексів.

-На Толстого зупинковий комплекс на колосальній відстані від проїзної частини, це кидається в очі, – каже мер. – Біля цієї зупинки неупорядкована територія, поряд стоїть ганделик.

Цю територію потрібно привести до ладу, і зупинку розмістити більш зручно, зауважив мер. Аналогічна ситуація із зупинковим комплексом біля Технологічного університету, він вдавлений в паркан. Якщо там прокладені мережі, то потрібно про це говорити і дивитися, як його наблизити до дороги, оскільки в такому стані як є, за ним не можна нормально доглядати. В. Атрошенко дав доручення виправити ситуацію, але не за рахунок бюджетних коштів. І покарати відповідального.

Минулого вівторка директору КП “Чернігівводоканал” Сергію Малявку було доручено проінспектувати дороги міста аби визначити, де є просадка асфальтного покриття. На балансі Чернігіводоканалу – 40 тисяч колодязів, більшість із них цегляні, не герметичні, і в цьому є проблема, каже керівник. Замінити всі колодязі на герметичні не можливо. Однак моніторинг доріг щодо ймовірних провалів, аби вчасно їх виявити та усунути, планують проводити регулярно.