Березовий гай – улюблене місце відпочинку місцевих жителів. Свого часу його всім миром відстояли від забудови. Підтримав тоді чернігівців і народний депутат 8-го скликання Сергій Березенко. Чимало проєктів з благоустрою зеленої зони були здійснені за його ініціативи. Березовий гай поступово перетворюється на один з кращих парків Чернігова, який підтримують жителі мікрорайону. Сьогодні тут висадили нові квіти і дерева. Близько десяти зелених хвойних саджанців і понад сорок чорнобривців доповнять зелені алеї Березового гаю і відтепер ще більше будуть радувати містян.
У Березовому гаю – нові саджанці і чорнобривці
17.06.20200
Схожі новини:
09.11.20200
Ковідні пацієнти у спортзалах?
Девять госпіталізовано, один помер. Діагноз - коронавірус. Це дані управління охорони
здоров`я Чернігівської міської ради на
ранок понеділка, 9 листопада. Чернігів залишається
у
Read More
10.08.20200
На Чернігівщині від ДТП постраждала дитина
У смт Ріпки по вул. Шевченка водій автомобіля «Citroen» здійснила різкий маневр (гальмування), внаслідок чого сталося зіткнення з автомобілями «Mercedes Sprinter» та «Daewoo Lanos».
Внаслідок при
Read More
03.06.20220
У Чернігові СБУ знешкодила угруповання, яке передавало окупантам розвіддані та прибутки від наркобізнесу
У ході масштабної операції у Києві та Чернігові Служба безпеки нейтралізувала міжнародне угруповання, яке щомісяця переправляло в рф понад 3 млн у гривневому еквіваленті від збуту оптових партій амфе
Read More

