Його бізнес майже не залишає вільного часу. Як каже керівник торговельної мережі з продажу овочів і фруктів Юрій Кобець, товару не скажеш «хочу відпочити». І тому довгоочікувані вихідні Юрій проводить яскраво, незабутньо і навіть екстремально.
Юрій Кобець
24.11.20200

Схожі новини:
08.03.20240
Заповідник повернув з «духовної окупації» УПЦ ще низку обʼєктів: про що йдеться?
Під охороною, із замками та печатками заповідника на дверях. Від ранку, 7-го березня, Троїцький монастир у Чернігові тимчасово закритий для відвідувачів. Не проводитимуть там і будь-якої релігійної д
Read More
29.06.20200
Віктор Павлік на Голубих озерах
Голубі озера приваблюють відпочиваючих не тільки своїм мальовничим краєвидом, а ще й музичними програмами. Від легендарних виконавців до сучасних діджеїв можна почути на озерах. Сезон зіркових артис
Read More
03.07.20240
Робота на Чернігівщині: кого шукають та скільки платять?
Наразі в базі Чернігівського обласного центру зайнятості зареєстровано понад 700 вакансій. До переліку найзатребуваніших увійшли:
продавець – 41 вакансія (ЗП до 12 000 грн);водій – 30 вакансій (ЗП
Read More