Замглайський психоневрологічний інтернат з перших днів повномасштабної війни опинився в окупації. В інтернаті перебувало 105 дівчат, які потребували постійного догляду. Персонал не залишив своїх підопічних. Небайдужі люди допомагали продуктами. Волонтер Джастін придбав рибу у господаря вантажівки, яка застрягла на кордоні. Персонал створював в інтернаті атмосферу довоєнного життя.
Як пережили окупацію підопічні Замглайського психоневрологічного інтернату
14.06.20220

Related tags :
Війна чернігів Чернігівщина
Схожі новини:
11.09.20240
У двох районах Чернігівської області горять торф’яники
Удень 10 вересня біля с. Макарівка Ніжинського району на відкритій території сталася пожежа торфу на площі 0,9 га. Причина встановлюється. Ліквідовано пожежу торфу на площі 0,5 га, залишилось - 0,4
Read More
10.01.20240
Військовий оркестр із Чернігова зачаровує Німеччину своєю майстерністю
Традиційно оркестр 8-го навчального Чернігівського центру Держспецслужби транспорту відкрив «Музичний парад». Це найбільший у Європі фестиваль військової та духової музики, який на початку січн
Read More
18.05.20200
Скільки діток народилося
За минулу добу, 17 травня, у Чернігівському пологовому будинку народилося 5 діток: 3 хлопчика і 2 дівчинки. Бажаємо здоров'я маляткам та їхнім матусям.
Read More