Сьогодні на проспекті Перемоги патрульні виявили автомобіль Renault Logan, водій якого порушив правила дорожнього руху.Як з’ясувалося, за кермом перебував 30-річний чернігівець. Під час спілкування чоловік поводився дивно і, крім того, що надає послуги таксі, жодної зрозумілої інформації повідомити не зміг. Поліцейські помітили у водія явні зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння. Проте громадянин категорично відмовився від проходження огляду у встановленому законом порядку. Повторив він свою відмову і за присутності двох свідків.Інспектори склали на громадянина адмінпротокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Порушення правил зупинки) КУпАП. Повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області.
Водій “під кайфом”
07.04.20210

Схожі новини:
31.03.20210
Спеціальна відзнака НСЖУ
Спеціальною відзнакою Секретаріату Національної Спілки журналістів України за вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору Чернігівщини, високий професіоналізм та відданість ідеям
Read More
29.04.20240
Чернігівський важкоатлет Микита Рубановський став чемпіоном України
Чернігівський спортсмен Микита Рубановський виборов золоту нагороду на чемпіонаті України з важкої атлетики серед дорослих, який проходив у м.Луцьк з 21 по 27 квітня.
Про це повідомили в Управлінн
Read More
06.02.20210
Імпреза, режисерка Олена Росстальна
Як Чернігівський аматорський театр вийшов на міжнародний рівень? В яких країнах і з якими проектами працює режисера? Як реалізувати себе та втілити свої творчі амбіції в умовах карантину та локдауну
Read More

