Продовжується відновлення дев’ятиповерхового будинку по вулиці Шевченка. За рахунок коштів міського бюджету відремонтовано 190 квартир. Встановлено 416 вікон та балконних дверей. Відремонтовано 35 балконів. Ремонтні бригади відновили покрівлю, стіни та перекриття.
Відновлення будинку по вулиці Шевченка
15.12.20220
Related tags :
Відновлення Війна чернігів
Схожі новини:
09.09.20220
Допомога для ЗСУ: у Чернігові провели благодійний аукціон
Чернігівські волонтери та небайдужі містяни об'єдналися заради допомоги ЗСУ. У місті пройшов благодійний вечір “В єдності сила”. У ньому взяли участь і юні майстрині хендмейду, і музиканти, які своєю
Read More
06.06.20220
На Чернігівщині СБУ виявила росіянина, який незаконно перебував в Україні
На Чернігівщині СБУ проводить профілактичну роботу, щоб нейтралізувати загрози нацбезпеці України.Особлива увага приділяється перевірці захисту об’єктів критичної інфраструктури.
Про це повідомили
Read More
09.06.20230
8,5 мільйонів гривень на відновлення отримав Чернігівський пологовий будинок
Пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів кімнати, пологові зали, коридори та фасад. Чернігівський пологовий будинок отримав міжнародний грант на проведення ремонтних робіт. В межах програми підтримки р
Read More

