Новини

Велосипедисти Чернігова вибороли низку нагород на чемпіонаті України

Чернігівські велосипедисти вибороли 8 нагород на чемпіонаті України у Білій Церкві. Змагання проходили в парній гонці на короткому колі, в індивідуальній гонці на короткому колі (2 тур) та всеукраїнські змагання у груповій гонці серед усіх вікових категорій.

Про це повідомили в Управлінні сім’ї, молоді та спорту міської ради.

За нагороди змагались 210 велосипедистів із 24 команд з різних куточків України.

Вихованці ДЮСШ «Україна» здобули 1 золоту, 2 – срібні та 5 бронзових медалей чемпіонату.

У груповій гонці на короткому колі на дистанції 6,9 км серед юніорок  ІІ місце зайняла Анастасія Рубаненко, а Вікторія Бадерик – ІІІ м.

У парній гонці на дистанції 4,6 км серед юніорок Анастасія Рубаненко та Вікторія Бадерик зайняли ІІІ місце.

У парній гонці на дистанції 4,6 км серед дівчат ІІІ місце виборола Ірина Веремійчик.

У парній гонці на дистанції 4,6 км серед молодших дівчат І місце зайняла Софія Фінів.