Яким видався 8-й театральний сезон для аматорського театру “EX LIBRIS”? Які задуми вдалося реалізувати та що чекає їх глядача попереду? Розкажуть керівник та драматургиня театру Марина Каранда, завідуюча літературною частиною та акторка Вікторія Лішук, акторка, вокалістка Дарина Сорока та актор і драматург – початківець Олександр Білогура.
ВеЧер 21.07.21 – Аматорський театр “EX LIBRIS”
21.07.20210
Схожі новини:
14.09.20230
Вночі сили ППО знищили 17 із 22 ворожих шахедів
У ніч на 14 вересня російські окупанти атакували Україну кількома групами ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” із трьох напрямків: мис Чауда – Крим; Єйськ, Курськ – рф.
Про це повідомляють Повітряні
Read More
29.08.20220
Захищали від ворога Україну. На Чернігівщині попрощалися з трьома воїнами-героями
Чернігівщина попрощалася ще з трьома захисниками - молодшим лейтенантом Костянтином Смеловим, солдатом Юрієм Клименко та солдатом Олександром Дерев'янко, які загинули у бою за свободу та Незалежність
Read More
30.04.20240
«Під парасолею компетентностей»: у Чернігові провели EdCamp для працівників дошкільної освіти
Попри виклики сьогодення, спільними зусиллями покращувати освіту в Україні. У Чернігові провели (не)конференцію у форматі EdCamp «Під парасолею компетентностей: створюємо безпечні та комфортні умови
Read More

