Факт-новини: оперативні сюжети

Успішний дебют спортсменів з Чернігівщини

Featured Video Play Icon

5 юних спортсменів з Чернігівщини дебютували та вибороли низку нагород на чемпіонаті України з таеквон-до, який проходив нещодавно в м. Одеса. Серед молодших дітей та юнаків, а також юнаків, юніорів та дорослих за першість змагались більше 300-сот спортсменів з 15 регіонів України.

За підсумками Чемпіонату України, у віковій категорії від 6 до 11 років вихованці спортивного клубу “Ратібор” з Гончарівського отримали 6 медалей. Перше місце здобула Софія Стаханова , друге – Тетяна Середа  та Назар Іллюшко , два срібла отримав Артем Артеменко, а 3 місце посів Максим Пироговський .

Також на Всеукраїнському турнірі у віковій категорії 12-13 років чернігівська  команда отримала 3 медалі. Ілля Середа виборов два срібла а Арсеній Мокруха здобув бронзу.