Факт-новини: оперативні сюжети

Успіхи чернігівських спортсменів

Featured Video Play Icon

В яких видах спорту відзначилися чернігівці?

08 лютого у німецькому м.Фінстерау завершився ІІІ етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. У складі Національної паралімпійської збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням опорно – рухового апарату наш Ігор Рептюх виборов п’яту нагороду – “бронзу” у лижних гонках 15 км вільним стилем.

У Херсоні з 07 по 09 лютого відбувся ІІ тур чемпіонату України з пляжного волейболу у приміщенні серед юнаків до 15 років, в якому взяли участь і чернігівці. Богдан Парамонов у змішаній парі посів І місце, Владислав Руденок та Нініта Кравченко – ІІ місце.

У Львові щойно завершився чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів 2002 р.н. та молодших. Представниця Чернігівщини Анастасія Білаш завоювала дві бронзові медалі.