Факт-новини: оперативні сюжети

У Сімейній поліклініці з’явилась сенсорна кімната для реабілітації дітей

Featured Video Play Icon

Відтепер діти з певними проблемами зможуть отримувати тут повноцінне відновлення і до того ж безкоштовно.

Допомогли у цьому медикам благодійники з Італії та ” Дитячий фонд Чернігівщини”. Кошти на закупівлю тренажерів та іншого обладнання у рамках проєкту міжнародного співробітництва надала організація “Кассаго кличе Чорнобиль”. Її представники завітали і на відкриття кімнати з подарунком – передали для поліклініки прилад для дезінфекції.

У сенсорній кімнаті для реабілітації дітей встановлено систему павук, є сухий басейн, тренажер на якому діти з ДЦП або після травм будуть навчатися ходити. Усі вправи пацієнти виконують під наглядом інструктора. Також у центрі облаштували кімнату психологічного розвантаження, адже тут лікується багато маленьких пацієнтів з захворюваннями нервової системи.

Чернігівська міська рада теж долучилася до реалізації цього проєкту. За кошти міського бюджету зроблено капітальний ремонт у відділенні реабілітації, а також придбано масажний стіл та бігову доріжку з електронним управлінням для дітей з особливими потребами.

Людмила Овсієнко запевняє – це перший, але не останній спільний проєкт “Сімейної поліклініки”, Чернігівської міської ради та благодійників. У планах розширення спектру послуг для дітей, які потребують реабілітації.