Факт-новини: оперативні сюжети

У Чернігові відкрили міні-сквер

Новий Чернігів

На вулиці Рокосовського з’явився новий куточок для відпочинку.

У кожному мікрорайоні Чернігова буде свій куточок для відпочинку. Так планує міський голова.Скверик на Рокосовського це — перша ластівка. Колись тут була стихійна торгівля, а зараз це — територія затишку та гармонії. Кажуть місцеві мешканці, які зібралися на його офіційне відкриття. Скверик гармонічно вписався в структуру житлового масиву. Люди ще пам’ятають, як тут було нещодавно, хоча більшість містян вже навіть про це і не згадують.
Люди чекають Владислава Атрошенка та діляться враженнями та емоціями. Корінна чернігівка,Раїса Крячкова, прийшла на зустріч з власноруч зробленою композицією.Каже, сквер відкривається восени, а у неї за плечима 72 роки життєвого досвіду, тож її букет символічний.
Ось так серйозно Данило оцінив рівень перетворень, які проходили на його очах. Владислав Атрошенко свій виступ теж розпочав з позитиву.Каже критикувати простіше ніж працювати.
Раїса Крячкова мера підтримує. Каже, навіть сліпі люди можуть відчути позитивні перетворення у Чернігові. Бо не побачити їх неможливо.
Зустріч вийшла досить теплою. Люди довго не відпускали Владислава Атрошенка. Розповідали меру про свої проблеми та дякували за чудовий куточок для відпочинку, який тепер у них є. До речі, озеленення тут ще продовжать. В жовтні мають висадити квіти та зелену живу огорожу навколо майданчика. Фактично, реалізація цього проекту розпочалася у квітні і тривала 5 місяців.

Comment here