Факт-новини: оперативні сюжети

Свято знань у першій школі

Featured Video Play Icon

Як зустрічали початок навчального року учні однієї з найбільших шкіл Чернігова.

Уже понад 15 років Чернігівська  спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 відзначає свято  День знань у міському літньому театрі.

 Директорка закладу Ольга Шелест каже, що саме завдяки цій добрій традиції є нагода зібрати усіх разом

Святкова  програма розпочинається із запрошення до зали наймолодших учнів – першокласників. Під гучні оплески та у супроводі своїх вчителів і старших друзів одинадцятикласників.

Цього навчального року у школі №1 4 перших класи, загалом 120 першачків. Сьогодні вони  вже мають амбітні цілі і почувають себе дорослими.

Більшість учнів молодших класів одягнені у шкільну форму. Старшокласникам притаманний святково-діловий стиль. До відміни Президентом України Наказу про обов’язкову шкільну форму,  переважна кількість опитаних ставиться лояльна.

Цього дня у  рамках святкової програми було багато творчих виступів, приємних слів вдячності школі та вчителям, привітань та добрих побажань.  Презентацію своєї школи зробили учні випускного класу кількома мовами: англійською, німецькою, французькою. І не дарма, адже школа спеціалізується на поглибленому вивченні іноземних мов. За словами директора  Ольги Шелест, заклад співпрацює з іншими школами, носіями цих мов, та має учня, що приїхав із-за кордону і хоче вивчати українську. Пора починати. Перший дзвоник пролунав спільними зусиллями найменших і найстарших учнів школи. Попереду багато планів і надій, які вже почнуть   реалізовуватись  з завтрашнього дня під час занять

Comment here