Факт-новини: оперативні сюжети

Свято для всіх

Featured Video Play Icon

Як відзначають День міста у територіальному центрі соціальної підтримки?

Вони співають.  танцюють  і радіють життю. Так підопічні територіального центру  Деснянської районної в місті  Чернігові ради  зустрічають  день міста. Ганні Шерстюковій 78 років. Каже. вона любить  Чернігів  і ще активно працює на городі.  Сюди ж приходить не просто відпочити.

Серед захоплень літньої жінки – в’язання. Оцих, як вона називає “масажок” для ніг  вона  зв’язала стільки багато. що й не рахувала.  А ось Валентина Микитівна Варченко у свої 84 роки  без  соціальних працівників обійтися не може.

Директор територіального центру Деснянської в місті Чернігові ради Світлана Носок каже, що  колектив постійно запроваджує нові види соціальних послуг. Але для їх якісного надання потрібна матеріально – технічна база. Торік розпочали. а в цьому році продовжили капітальний ремонт приміщення.

 На обліку в територіальному центрі нині 1800  людей похилого віку, 1020 з яких соціальні працівники обслуговують за місцем проживання. Багато  стареньких приходить сюди не лише  провести своє дозвілля і відчути увагу, ай самі активно  співпрацюють з центром. Так. Володимир Іванович Нікітенко  допомагає влаштовувати  тут концерти.

Чернігівська майстриня Олександра Дідович  теж співпрацює з територіальним центром. часто влаштовує тут  виставки.  У минулому – педагог. вона  вже 14 років на пенсії, але ці роки лише додали їй радості в житті. Каже, що  рідне місто надихає.

Радіють підопічні і   новому  скверу  по вулиці Рокосовського, що поблизу територіального центру. Вже зовсім скоро  – 1 жовтня на день людей похилого віку  творчий  колектив “Берегиня” територіального центру поїде у Київ на пісенний конкурс “З любов’ю до життя”. Сподіваються отримати там не лише  заряд позитивних емоцій. а й перемогу.