Як відзначали день бібліотек у Чернігові.
Чи користується сьогодні попитом друкована книга, яка ще донедавна вважалася джерелом знань? Та чи не пустують сьогодні бібліотеки через конкуренцію з численними гаджетами, які замінили живу книгу. Про це ми запитали у пересічного чернігівця у день бібліотекаря.
Тетяна Царенок уже 25 років працює в бібліотеці. Розповідає, що у читальній залі постійно є читачі. Сумувати ніколи. Хтось читає класику. А дехто сучасну українську літературу.
Значення бібліотеки для кожної людини в будь-якому віці відіграє важливу роль, як на шляху становлення особистості, так і навчально-освітньому процесі. Стверджують фахівці
Сучасна бібліотека повинна бути різною, передбачати запити користувачів. Вважає Інна Аліференко, директорка однієї з найбільших бібліотек області. Тут є зони для індивідульної роботи і читальні зали, де можна поспілкуватися і порадитися. Створюються відкриті зали, де можна побачити перелік книг і самостійно щось обрати для себе. Організовуються різноманітні клуби, зустрічі з цікавими людьми, усілякі конкурси, творчі, поетичні, театралізовані вечори тощо.
Протягом кількох місяців у Чернігівській бібліотеці ім. Короленка буде тривати виставка фоторобіт, які взяли участь у VІІІ обласному конкурсі під назвою “Життя як книга”. Тут представлені аматорські роботи з усієї Чернігівщини, їх більше 200. Переможців відзначили під час святкування Дня бібліотекарів. Вітали та нагороджували відповідними подяками винуватців свята представники місцевої влади, лідери профспілок, письменники, давні друзі та вдячні читачі. Творчим подарунком став і святковий концерт з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.