Факт-новини: оперативні сюжети

Срібло Чемпіонату Європи з боксу: Раїса Піскун розповіла як боролась за медаль

Featured Video Play Icon

Другий рік поспіль чернігівка Раїса Піскун посідає призові місця на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді. Цьогоріч боксерка привезла з Чорногорії срібну медаль . У півфіналі вона достроково перемогла представницю Туреччини, але у ваговій категорії до 81 кг поступилася у фіналі росіянці. Бо її суперниця була майже на 10 кг важчою ніж вона.

Цьогоріч у чемпіонаті Європи з боксу серед хлопців та дівчат взяло участь 38 країн. Змагалися більше 300 боксерів, серед який 25 з України. Наша збірна виборола друге загальнокомандне місце. Окрім Валерія Бондаренка до тренерського штабу цього разу доєднався Олег Кравець, який славиться перемогами своїх вихованців на чемпіонатах Європи та світу.

До спорту Раїса повернеться вже через 2 тижні. Вона буде готуватися до чемпіонату України серед жінок та чоловіків до 22 років. Він відбудеться наприкінці лютого наступного року.