Факт-новини: оперативні сюжети

Спортсмени Чернігова здобули нагороди на чемпіонаті з панкратіону

Featured Video Play Icon

Двоє чернігівських спортсменів вибороли призові місця на чемпіонаті України з панкратіону і грепплінгу серед юніорів 2002-2003 року народження, який відбувся нещодавно в Житомирі. У змаганнях взяли участь понад триста учасників з 15 регіонів України.

Через карантинні обмеження підготовку до змагань спортсмени почали за 2 тижні, але не зважаючи на це, вихованці показали гарні результати.

За словами президента обласної федерації з панкратіону Сергія Петрикея, локдаун негативно вплинув на фізичну підготовку дітей, адже панкратіон підпадає під категорію тих видів спорту,  тренування з яких заборонено навіть на вулиці.

Дві срібні нагороди у розділах фул і традішн отримала Юліанна Лисенко. 3 місце у розділі фул посів Максим Капшук. Хлопець займається бойовими мистецтвами вже 11 років, у чемпіонаті України бере участь втретє.

Вже за три тижні спортсмени відправляться на Кубок України, що проходитиме в Одесі. Також у планах підготовка до чемпіонату Європи та чемпіонату світу.