Новини

Спортсмен із Чернігова виборов першість на відкритому Кубку України з гирьового спорту

Чернігівський спортсмен Олег Середа виборов першість на відкритому Кубку Федерації гирьового спорту України, присвяченому Збройним Силам України.

У змаганнях, що проходили 16-18 грудня у м.Київ, взяли участь понад 110 осіб із 7 регіонів України, які представляли 14 команд. Серед спортсменів були учасники бойових дій і військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур.

Гирьовік із Чернігова Олег Середа виборов перше місце у поштовху довгим циклом з гирями 32 кг та 24 кг.

У командному заліку перемогу виборола дружна команда атлетичного клубу НМУ «Тонус». На другому місці потужна команда «Гетьман» з м. Борзна Чернігівською області.

Третіми стали спортсмени Державного університету телекомунікацій з м. Києва.

Слід зазначити, гирьовий спорт – силовий вид спорту (основа виду – силова витривалість). Спортсмени змагаються з гирями вагою 24 та 32 кг – підіймають на кількість разів. Цей універсальний вид спорту дуже популярний серед службовців силових структур. Багато спорсменів-гирьовиків наразі захищають Україну від ворога.