Все більше і більше в країні з’являється приватних дитячих садків, як альтернатива звичайним. Нещодавно в Чернігові відкрився садок з унікальною системою виховання. Наша знімальна група завітала до закладу, аби дізнатися як тут доглядають, розвивають і чому навчають діток.
Садок Монтессорі
08.03.20200

Схожі новини:
21.01.20200
У минулому році в області створили 21 прийомну родину
На Чернігівщині у 2019 році створили 21 прийомну родину та два дитячі будинки сімейного типу. Як повідомили у Департаменті інформаційної діяльності ОДА, це дозволило забезпечити виховання у цих роди
Read More
13.10.20220
Російські окупанти вбили вже 422 українські дитини: понад 800 отримали поранення
Більше ніж 1230 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. 422 українські дитини загинуло, 808 – отримали поранення.
Такі дани оприлюднив офіс ген
Read More
29.01.20200
В Україні з 3 лютого стартує реєстрація на ЗНО
В Україні з 3 лютого, стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.
Зазначається, що реєстрація для участі в ЗНО
2020 року три
Read More