Факт-новини: оперативні сюжети

Риболовля як спорт

Featured Video Play Icon

Кому найбільше пощастило з уловом на змаганнях?

Змагання тривали два дні за автомобільним мостом. З дитинства рибалить киянин Віталій, а от ловити рибу  на фідер почав два роки тому. Говорить, що цей вид риболовлі найбільше йому до вподоби.

Руслан Завгородній зізнається, що фідерна ловля його улюблене хоббі і вид спорту. Усіх секретів не розкриває, проте, охоче ділиться на що добре клює риба. Вдома за рибалку вболіває рідня, але успіхів на змаганнях вони йому не бажали і ось чому

4 роки поспіль Тарас Корніюк боровся за кубок Сіверщини з ловлі риби фідером. На його рахунку чимало нагород з даного виду спорту. Проте сьогодні зізнається,  не дуже таланить.

1 місце виборола команда Брим-Кім із міста Києва, вони впіймали 12 кілограмів 851 грам риби. 2 місце у столичної команди Флагман-фідер майстер, їхній здобуток 12 кілограмів 443 грами. І третіми стали  чернігівці, команда Рекорд наловила 12 кілограмів 150 грамів риби.

У особистому заліку переможцем визнали Віталія Чергавого з  Києва, його улов фідером  – 8 з половиною кілограмів.  Найбільшу рибу, яка заважила півкіло,  впіймав Сергій Кірієнко. До речі , усю впійману на змаганнях рибу  відпустили назад у річку, лише пару мальків дали на дегустацію коту.