Новини

На ремонт шкіл у Чернігові спрямують 37 мільйонів гривень. Які заклади оновлять?

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт. Таке рішення, було прийнято під час засідання виконкому міської ради 23 червня. Відповідні зміни внесли до бюджету Чернігівської територіальної громади на 2022 рік. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Читайте також: Проводжаємо перший літній місяць: погода на вихідні 25–26 червня

— Загальний обсяг перерозподілу 37 млн грн  це залишок освітньої субвенції, який залишився з минулих років і ми маємо право спрямувати на приведення до ладу наших закладів освіти, щоб до навчального року зробили необхідний обсяг робіт, —повідомила начальниця фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко.  

З цієї суми 31 млн грн спрямують на капітальний ремонт будівель шкіл №1, 2, 6, 15, 16, 29, 30, 31, 34. Таким чином усунуть пошкодження, що завдані приміщенням під час активних бойових дій. Трохи більше 2 млн 600 тис грн передбачали для поточного ремонту школи №35.  

1 млн грн направлять на капремонт харчоблоку у школі №34 і 2 млн 500 тис грн на поточний ремонт приміщень,  інженерних споруд та систем закладів освіти.