11 листопада відзначається Всесвітній день шопінгу. Цей день відомий в усьому світі як час великих знижок у крамницях та інтернет-майданчиках. А як під час повномасштабної війни змінився підхід до покупок та купівельна спроможність чернігівців?
Моя думка – Війна і шопінг
11.11.20220
Схожі новини:
05.11.20210
У Чернігові відкрився новий освітній простір
Безкоштовно підтягнути знання англійської та здобути навички, яким не навчать у школі та університеті, можна буде найближчим часом у Чернігові. 5 листопада у культурно-мистецькому центрі "Інтермеццо"
Read More
30.09.20240
У Чернігові змінять умови оплати за проїзд банківською карткою
У Чернігові з 1 жовтня оплачувати за проїзд у громадському транспорті банківською карткою можна буде лише за одного пасажира.
Про це повідомляє Чернігівська транспортна компанія.
Читайте також:
Read More
16.12.20210
На Любецькій у Чернігові жінка потрапила під колеса легковика
У м. Чернігові по вулиці Любецькій біля будинку №31 о 17 год. 30 хв. 15 грудня водій автомобіля "Daewoo Lanos" здійснив наїзд на жінку-пішохода.
Як повідомили у Департаменті з питань цивільного за
Read More

