Факт-новини: оперативні сюжети

Матч “Десна-Маріуполь”

Featured Video Play Icon

Як “сіверяни” здолати суперника?Чернігівська “Десна” провела виїзний матч проти футбольного клубу “Маріуполь”.

Господарі поля розпочали гру доволі агресивно, але жаданого результату не досягли – натомість “сіверяни” вже на 20-й хвилині відкрили рахунок, голкіпер “Маріуполя” не впорався з ударом Дмитра Хльобаса. Це додало нашій команді впевненості, і всього лише через хвилину після напрочуд вдалої передачі Олександр Філіпов подвоїв перевагу чернігівського клубу. Тим не менш, “Маріуполь” не впав у відчай і майже весь залишок матчу команди обмінювалися видовищними атаками. І якщо господарям щоразу чогось бракувало – то влучності, то удачі – то нападники “Десни” оформили дублі. Спочатку на 67-й хвилині Дмитро Хльобас вдало обійшов весь захист “Маріуполя”, а наприкінці гри Олександр Філіппов знову отримав чудову флангову передачу і перенаправив її у ворота суперників. 4:0, “Десна” зберігає за собою 2-гу позицію в таблиці УПЛ. Наступний матч “сіверяни” проведуть вдома, проти донецького “Олімпіка”.