Факт-новини: оперативні сюжети

Кубок України з волейболу

Featured Video Play Icon

Хто потрапив до півфіналу?

Чернігівська команда “Буревісник-ШВСМ” зустрілася у п’ятницю з клубом “Серце Поділля” з Вінниці у чвертьфіналі Кубку України з волейболу. Вже з самого початку гри стало зрозуміли, що учасники – гідні суперники для одне одного. Команди йшли дуже рівно, майже ніколи не відриваючись від супротивника більше, ніж на 2 очка. В решті-решт, перша партія закінчилася з рахунком 28:26 на користь вінничан, але фанати “Буревісника”, які прийшли підтримати улюблений клуб, зберігали впевненість.  Передчуття вболівальників не підвели і в другій партії “Буревісник” доволі швидко пішов у комфортний відрив у 4 очка і, хоча хлопці і розслабились під кінець, все ж вибороли перемогу. Взагалі, матч видався доволі “валідольним”, ініціатива переходила від однієї команди до іншої щохвилини. Третю партію записали собі в актив вінничани, а четверту – “Буревісник”. У фінальній, п’ятій партії з рахунком 17-15 чернігівський клуб таки обіграв “Серце Поділля”, чим забезпечив собі вихід до півфіналу. Туди ж потрапили і львівські “Кажани”, яких “Буревісник” обіграв у середу.