Факт-новини: оперативні сюжети

“Кращий серед нас”: чернігівські газівники визначили колег, які носитимуть таке звання

Featured Video Play Icon

Не зважаючи на активну фазу бойових дій в регіоні, працівники ” Чернігівгазу ” не залишили свій фронт, і забезпечили більшість населених пунктів і житлових будинків блакитним паливом. І це стало одним із критеріїв відбору на конкурс “Кращі серед нас” за перше півріччя 2022 року. Всеукраїнський проект започаткований газорозподільними компаніями, які працюють під брендом РГК, ще в минулому році. Переможців визначають по всій області, в кожному відділенні компанії. Здобути високу нагороду може кожен – від слюсаря до айтішника. Роман Мороз – майстер аварійно-диспетчерської служби Ріпкинської дільниці АТ Чернігівгаз . У період повномасштабного вторгнення рашистів в Україну проявив свої професійні та людські якості.

Вірогідність витоку газу, газопровід під напругою … Ліквідація аварійних ситуацій – це і є основна робота Романа та його команди. Тому не дивно, що ми зустріли хлопців за роботою біля одного з житлових будинків, де вони перевіряли трубу на витік блакитного палива.

Майстер цінує відзнаку, тому з гордістю носить пам’ятний значок. Переконаний, що подібні конкурси стимулюють постійно вдосконалюватися у роботі.

Віктор Кущенко також переміг у конкурсі “Кращі серед нас”. Він вже 21 рік працює в компанії “Чернігівгаз” електрогазозварником. Чоловік любить експериментувати з металом. Здебільшого займається встановленням лічильників газу, їх заміною, виконує зварювальні роботи.

Віктор пам’ятає кожен свій робочий день в період масованих обстрілів Чернігова, адже йому неодноразово доводилося ремонтувати газопроводи, які були пошкоджені окупантами.

Чоловік каже, такі ситуації і спонукають його працювати самовіддано. Щодо конкурсу “Кращі серед нас”, в першому півріччі звання кращого, пам’ятні значки, дипломи та грошову винагороду отримали п’ять працівників “Чернігівгазу”.