Факт-новини: оперативні сюжети

Корупційний скандал

Featured Video Play Icon

Співробітники Служби безпеки України викрили на системній корупції начальника відділу Управління державної архітектурно-будівельної інспекції  в Чернігівській області. За даними досудового слідства, посадовець  вимагав у громадян гроші за погодження, підготовку і видачу дозволів на будівництво та безперешкодну реєстрацію нерухомості.

-Оперативники спецслужби задокументували черговий факт отримання посадовцем неправомірної вигоди. За майже 80 тисяч у гривневому еквіваленті він обіцяв місцевому мешканцю посприяти у погодженні дозвільної документації на зведення складу сільгосппродукції та не вживати заходи реагування на порушення під час будівництва. Гроші начебто призначалися для його керівництва та спільників із місцевого самоврядування, – повідомив речник СБУ у Чернігівській області Ярослав Молочко.

-Затримали зловмисника відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у серед місті обласного центру під час отримання всієї суми хабара. Кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Наразі затриманому повідомлено про підозру. Тривають слідчі дії. Перевіряється інформація щодо можливої причетності до корупційної схеми інших посадовців Управління та представників муніципальної влади,-інформує речник СБУ. Заходи із викриття протиправної діяльності проводились співробітниками Управління СБУ в Чернігівській області спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Comment here