Факт-новини: оперативні сюжети

Хмельницькі спеціалісти допомагають ремонтувати пошкоджені багатоповерхівки в Чернігові

Featured Video Play Icon

Цей будинок на Льотній один із понад 8 сотень тих, що відчули на собі радощі “русскава міра”. Відновлювати понівечені рашистами дахи та вікна у під’їздах, зокрема і в цій п’ятиповерхівці, попри власну гарячу пору приїхали будівельники із управляючої компанії Хмельницького.

Так їхнє місто відгукнулося на прохання Владислава Атрошенка допомогти з ремонтом людських помешкань. І відсьогодні додаткові чотири бригади покрівельників м’яких і скатних перекриттів та дві бригади склярів – загалом 28 спеціалістів – працюють як підсилення наших комунальників на різних об’єктах.

Це вже друга робоча поїздка хмельничан за останній місяць, до цього вони облаштовували укріплення і окопи на Запоріжчині. Кажуть, отримуючи середню зарплату і добові відрядні від свого міста, за ті два тижні, що будуть у Чернігові, прагнуть встигнути якомога більше. Адже ця робота для них, насамперед, справа честі.

Скільки саме будинків вдасться полагодити команді невідомо, адже масштаби руйнувань оцінюються безпосередньо у роботі. Мова не за ті 144 багатоповерхівки, які було зруйновано прямим попаданням ворожих снарядів і потребують реконструкції. А за помірно пошкоджені, яких 692. Нині основне завдання муніципалітету – підготувати їх до опалювального сезону.