Українська джазова співачка Лаура Марті записала пісню Volya в кліпі до якої були використані кадри телеканалу “Новий Чернігів” відзняті під час бойових дій. Зараз співачка дає багато концертів в Європі, на яких розповідає про події в Україні та збирає кошти на ЗСУ. Зі студією програми “Імпреза” Лаура Марті вийшла на зв’язок з Німеччини щоб розповісти про свою діяльність.
Імпреза з джазовою співачкою Лаурою Марті
29.07.20220
Схожі новини:
21.09.20220
День міста: у Чернігові вшанували пам’ять загиблих Героїв
З нагоди Дня міста та 79-ї річниці вигнання нацистів 21 вересня у Чернігові відбулася церемонія покладання квітів.
Квіти поклали до меморіальних стел загиблим учасникам АТО/ООС та Героям Небесної
Read More
06.06.20230
Адміністративний суд на вимогу чиновників звільнив міського голову Чернігова
Відсторонення Владислава Атрошенка від посади на один рік владі виявилося замало. Новим рішенням суд звільнив його з посади міського голови Чернігова.
За позовом голови Чернігівської міської війсь
Read More
20.10.20220
Олена Костевич здобула бронзу на Чемпіонаті Світу з кульової стрільби
Чернігівська стрільчиня Олена Костевич у змішаній парі з Павлом Коростильовим здобули бронзову нагороду для збірної команди України на чемпіонаті світу з кульової стрільби.
Дивіться також: Націона
Read More

