166 чернігівських сімей отримають у серпні фінансову допомогу з міського бюджету в рамках програми підтримки народжуваності. Їхній список затвердив 5 серпня виконавчий комітет міської ради. Згідно з документом, 84 чернігівки народили вперше і отримають за це по 5 тисяч гривень. 67 стали мамами вдруге, їм виплатять по 10 тисяч. 13-ти мешканкам, що народили третю і двом, що народили четверту, дістанеться по 20 тисяч гривень.
Фінансову допомогу від міста отримають 166 чернігівських сімей
06.08.20210
Схожі новини:
05.01.20240
Стерилізація та вакцинація: як працює ВСЦ «Крок до тварин» у Чернігові?
Будиночок для котів, у ветеринарно-стерилізаційному центрі «Крок до тварин», придбаний і облаштований за донати для важкохворих, нині сповнений життя. Щоправда, поки у центрі триває комплексна масова
Read More
14.06.20200
Фестиваль “Зелена сцена”. День другий.
На виставковому
майданчику "Зеленої сцени", яка відкрила фестивальний сезон у
п’ятницю, було презентовано світлини Ольги Коваль. Для 19-річної чернігівської фотомисткині ця
виставка
Read More
04.12.20190
Будинок Сікорського
Вулиця Чернишевського (колишня Воскресенська) - одна з давніший у Чернігові. Допитливому подорожньому в око впадає будинок за номером 16.
Read More

