Факт-новини: оперативні сюжети

«Десна» зіграла в нічию

Featured Video Play Icon

29 листопада у  матчі 11-го  туру  Української прем’єр-ліги чернігівська «Десна» зустрілася на виїзді в Ковалівці  з місцевим «Колосом». Команди зіграли в нічию – з рахунком 1:1.Обидава голи були забиті з пенальті. На 12 хвилині  команду супротивника вивів вперед гравець «Колосу» Володимир Лисенко. За 15 хвилин рахунок зрівняв «деснянець» Пилип Будківський. Наприкінці гри наша команда залишилася у меншості через вилучення  Максима Імерекова, проте у «Колоса» не залишилося часу, аби скористатися чисельною перевагою.

Після 11 турів команда з Чернігова  з  17 очками йде четвертою, “Колос” має 16 пунктів та посідає п’яте місце в турнірній таблиці.  Наступний матч “Десна” зіграє вже вдома  — 6 грудня проти полтавської “Ворскли”.