Факт-новини: оперативні сюжети

“Десна” зберегла друге місце в турнірній таблиці

Featured Video Play Icon

Матч проти донецького “Шахтаря” провела у неділю чернігівська “Десна”.

Вже за півгодини до початку гри було видно, що на трибунах буде гаряче – біля входу до стадіону імені Юрія Гагаріна яблуку було ніде впасти. Звісно, на такий матч фанати “сіверян” не могли не прийти – і враховуючи навіть те, що суперником виступає беззаперечний лідер прем’єр-ліги, настрій чернігівців був стримано оптимістичним.

Трибуни чернігівського стадіону були заповнені майже вщерть і з самого початку гри “Десна” постаралася дати своїм фанатам  привід для аплодисментів. Розпочали матч “сіверяни” доволі агресивно, проте “Шахтар” довів, що не просто так посідає першу сходинку таблиці УПЛ і оборона клубу критичних помилок не припускалась. Більше того, в середині першого тайму гірники перехопили ініціативу. На 19-й хвилині Жуніор Мораес під час вкрай небезпечної атаки схибив і не влучив у порожні ворота, але вже через чотири хвилини його помилку компенсував Марлос, відкривши рахунок. Після цього гірники вирішили перейти до більш оборонного стилю гри, а “Десна” раз-у-раз намагалася, зокрема за допомогою дальніх передач, прорвати цей захист. На жаль, нашій команді цього зробити не вдалося, тому суперники розійшлися з рахунком 0:1. Незважаючи на поразку, “Десна” зберегла за собою друге місце в турнірній таблиці, хоча “Олександрія” та “Зоря” відстають всього на 2 очка. Наступний матч чернігівський клуб проведе на виїзді проти “Маріуполя”.