Факт-новини: оперативні сюжети

«Десна» розгромила суперника

Featured Video Play Icon

У рамках 16 туру української футбольної прем’єр-ліги чернігівська «Десна» з рахунком 3:0 впевнено здолала команду з Кіровоградщини «Інгулець». Домашній матч проходив у Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського. З самого початку гри  команда Олександра Рябоконя володіла перевагою і постійно тиснула на ворота суперника, створюючи небезпечні моменти. Вперше  пробити ворота суперників чернігівцям вдалося на 34-й хвилині. Автором блискучого голу став  Андрій Тотовицький. У другому таймі «Десна» продовжувала домінувати. Вже за 12 хвилин після перерви Андрій Гітченко закріпив перевагу «Десни» в рахунку. Третій гол у ворота «Інгульця» відправив на 84-ій хвилині матчу захисник чернігівської команди Віталій Єрмаков.

Завдяки своїй перемозі, «Десна» отримала 27 очок і опинилася на 4-му місці  в турнірній таблиці, випередивши луганську «Зорю». Наступний поєдинок «деснянці» зіграють  6 березня у гостях проти львівського «Руху».