Факт-новини: оперативні сюжети

День народження ботанічного саду

Featured Video Play Icon

15 років виповнюється Чернігівському дитячому ботанічному саду, що знаходиться на території міського регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”.

15 років виповнюється Чернігівському дитячому ботанічному саду,  що знаходиться на території міського регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”. Дбають і доглядають за цим справді райським куточком   викладачі  та учні Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді

Агробіостанція поділяється на декілька екологічних зон. Тут є показово-екскурсійна, науково-дослідницька, зона з рідкісними рослинами, молодий сад та алеї, висаджені випускниками ліцею різних років.

Тут учні ліцею займаються науково-дослідницькою роботою та навчально-практичною діяльністю. А ще доглядають  за рослинами.

Усі охочі можуть відвідати цей ботанічний сад. Для дитячих груп проводять фахові екскурсії. Цікаві форуми та різноманітні зібрання з наметами на території організовують екологи і науковці. І навіть звичайним відвідувачам тут будуть дуже раді. Адже тут є на що подивитись і чому приємно подивуватись. Відпочити і душею, і тілом. Кажуть вихованці та викладачі Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді, що невдовзі відзначить свій 25-річний ювілей.

Comment here