На Чернігівщині у пункті пропуску «Сеньківка» виявили три з половиною кілограми чорної ікри осетра. Елітний продукт перевозив українець 1968 року народження. Чоловік їхав з Росії мікроавтобусом «Mercedes». Під час перевірки виявили 14 банок ікри, яку водій приховав у повітряному фільтрі свого авто. Товар, вартість якого склала більше 50 тисяч гривень, вилучили. На порушника склали адмінпротокол.
Делікатесна контрабанда на кордоні
18.12.20200

Схожі новини:
11.06.20230
Навушники: форм-фактор та інші характеристики ідеального вибору
Для багатьох користувачів смартфонів та планшетів навушники є обов'язковим аксесуаром, і їх доводиться носити при собі, щоб слухати улюблену музику, переглядати фільми та серіали, а також розмовляти
Read More
21.02.20220
В Україні за добу COVID інфікувалися 13,5 тисячі людей, на Чернігівщині – 368
Минулої доби в Україні виявлено 13 562 випадків зараження коронавірусом. Захворіло 1254 дитини та 151 медпрацівник.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я у ФБ.
За даними МОЗ, ми
Read More
16.05.20250
Запитай у лікаря. Меланома: як не проґавити?
У 2024 році на Чернігівщині діагностували меланому у 83 людей. Чому це важливо, хто у групі ризику та на що звертати увагу — розповідають лікарі Чернігівського медичного центру сучасної онкології.
Read More