Поступово виходить на довоєнні показники та запроваджує нові, важливі для містян сервіси. В умовах воєнного стану Чернігівський центр надання адміністративних послуг почав роботу від середини квітня, і ще впродовж кількох тижнів займався відновленням доступу до призупинених державою електронних реєстрів та баз даних, аби запрацювати на повну. Нині тут надають 228 із 234-ох соціальних і адміністративних послуг та обслуговують включно із консультаціями приблизно пів тисячі громадян щодня.
В управлінні кажуть, війна не зменшила обсягів роботи, а по деяких напрямках, як до прикладу, оформлення біометричних документів громадян України та для виїзду за кордон, попит навпаки зріс у рази. Також орієнтовно за тиждень із запуском реєстру пошкодженого майна в адміністраторів додасться завдань по внесенню і коригуванню даних, та дублюванню інформації у випадку її незбереження у “Дії” тощо. Окрему нішу від червня у ЦНАПІ також зайняли послуги, які раніше надавалися виключно територіальними сервісними центрами МВС.
Через відключення інформаційної системи державної міграційної служби на Чернігівщині як і в решті областей, де ведуться бойові дії, на сьогодні не працюють сервіси реєстрації місця проживання. Однак, завдяки власній системі електронного діловодства міське управління продовжує видачу довідок про реєстрацію місця проживання та довідок про зареєстрованих осіб.
Загалом, незважаючи на відсутність пошкоджень самого приміщення, повномасштабне вторгнення росії завдало збитків і самому центру, і місту в цілому з фінансової сторони.
Додамо, що чернігівський ЦНАП як постійно діючий орган міської ради функціонує вже 10 років, починаючи від 2012-го.