Новини

Чернігівські гирьовики вибороли 8 нагород на Кубку Федерації

Чернігівські спортсмени вибороли 8 нагород на відкритому кубку Федерації гирьового спорту України присвяченого пам’яті Є.Ф.Гарнич-Гарницького. Змагання силанів проходили у Києві 7-9 квітня.

Про це повідомила обласна Федерація гирьового спорту.

Чернігівські спортсмени вибороли 7 «золотих» та одну «срібну» нагороди.

У категорії до 70 кг здобув перемогу та вперше виконав норматив майстра спорту України Владислав Горєв.

Перше місце і золоту нагороду завоював Артем Отрадний.

Дві «золоті» медалі кубку виборов Майстер спорту міжнародного класу Олег Середа. Він був першим у поштовху довгим циклом та двоборстві.

Майстер спорту Сергій Отрадний був сильнішим серед ветеранів молодшої вікової групи. Він також виборов «золоту» медаль.

Два «золота» виборов майстер спорту Віталій Біляєв, який змагався серед ветеранів старшої вікової группи(65-70р.)

Срібну нагороду на змаганнях також здобув Владислав Гапонько.

За результатами змагань збірна команда Чернігівської області посіла ІІ місце. Всього силані області вибороли 12 золотих та дві срібні нагороди.