Факт-новини: оперативні сюжети

Чернігівський бізнес — медикам

Featured Video Play Icon

Захисні комплекти від чернігівських підприємців передали першій Чернігівській міській дитячій поліклініці. Медики їх уважно роздивляються і не приховують радості та задоволення.

40 захисних комплектів отримали дитячі ескулапи першої міської поліклініки. Кожному виходить два респіратори, 11 одноразових масок, захисний екран, шлем- шапка, комбінезон та дві пари бахіл. Такі ж комплекти передали і медикам швидкої допомоги. Загалом 360 комплектів отримали від місцевого бізнесу чернігівські лікарі, які, наразі, опинилися на передовій лінії оборони від коронавіруса.

Організатор допомоги президент Чернгівської ТПП К.Іванов каже, що всі товари сертифіковані і відповідають найвищим вимогам  інфекційних відділень. 35 підприємців долучилися до збору коштів на підтримку чернігівських медиків, більше 300 тис. гривень направили на закупівлю актуальних для лікарів захисних комплектів. Перші засоби захисту у них були, але, враховуючи актуальність питання, і ці зайвими не будуть. Тож відтепер лікарі першої дитячої поліклініки будуть зустрічати своїх маленьких пацієнтів та їх батьків у повній бойовій готовності, в респіраторах та захисних екранах. Це дасть їм можливість зберегти своє здоров’я, а також не наразити на небезпеку своїх пацієнтів.

Comment here