Факт-новини: оперативні сюжети

Чернігів у «червоній зоні»: як працюватиме транспорт

Featured Video Play Icon

Чернігівщина поповнила список областей з «червоним» рівнем епіднебезпеки. За даними управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради у місті за попередню добу зафіксовано  243 нових випадки коронавірусної інфекції. Станом на 27 жовтня хворіє 1754 особи, в стаціонарі перебуває більше 260. Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій у Чернігові з 30 жовтня вводяться додаткові обмеження.

Що ж до роботи громадського транспорту, він працюватиме в звичайному режимі. Із 30 жовтня на маршрути міста мають вийти автобуси та тролейбуси згідно з графіком.

Нині у місті працює 63 тролейбуси і близько 200 автобусів. Щоб не зупиняти громадський транспорт і не переводити його в спеціальний режим, начальник профільного управління Олександр Рижий просить чернігівців з розумінням поставитися до ситуації.

 Коли  Чернігів зможе вийти з «червоного» рівня епіднебезпеки, вирішить Державна комісія з техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій, каже Григорій Годун. Багато в чому  це залежатиме і від жителів Чернігова, які мають дотримуватися всіх заходів безпеки під час пандемії та бути соціально відповідальними.

Нагадаємо,  з 21 жовтня аби скористатися міжрегіональним транспортом, потрібно мати сертифікат про щеплення або ПЛР-тест.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові поліція викрила мережу продажу COVID-сертифікатів невакцинованим