Факт-новини: оперативні сюжети

Черговий самозахват землі у парку?

Featured Video Play Icon

Город чи паркова зона. З цим визначалися  на оперативній нараді у Чернігівського міського голови. Проєкт реконструкції центрального парку культури та відпочинку уже в роботі. Кошти на це передбачені у бюджеті. При цьому  вже на першому етапі  виникає чимало запитань. Одне із них стосується земельної ділянки у центрі парку, яка межує з діючим фонтаном.

«Людина собі взяла. Набудувала. Спочатку будинок. Потім паркан.  Шалаші для фуршетів, – конс татує міський голова В. Атрошенко. – Для нас це золота земля.  Це земля центральної частини парку і там ніяких аргументів не буде прийматися, що комусь там зручно заробляти 500  грн. на шашликах. Я  – за бізнес, але тут нахабніти  не можна. Виділялося під городництво. Термін закінчився. Не давалося дозволу на будівництво малих архітектурних форм . Це -самозахват. Такого бути не може.

Чернігівська міська рада  намагалася  вирішити це питання  з “дачником” по-людськи, але господарник вирішив судитися. Питання щодо повернення земельної ділянки у центрі головного парку культури та відпочинку  Чернігова місту  для використання її для суспільних потреб його мешканців, а саме реконструкції паркової зони, буде вже найближчим часом розглядатися у Деснянському районному  суді міста Чернігова.

Comment here